Sibel Ulusan Kimdir?

Dr. Sibel Ulusan; 1989 yılında Dokuz Eylül Tıp Fakültesi’ni bitirip 25 yıl acil servis hekimliği yapmıştır. 2004 yılında T.C Sağlık Bakanlığı tarafından Medikal Estetik Hekimliği sertifikasını alıp, güzellik ve saç ekimi endüstrisinde Ulusan Özel Sağlık Şirketi adı altında girişimlerine başlamıştır.
Son 15 yıldır saç ekimine yoğunluk vermiş olan Dr. Sibel Ulusan, dünyanın 30 farklı ülkesinden 2000’den fazla kişiyi saçlarına kavuşturmuştur. Aynı zamanda The International Society of Hair Restoration Surgery üyeliğine devam ederek, Avrupa ve Amerika’da her yıl dünyanın ileri gelen saç ekim uzmanlarıyla bir araya gelerek, global saç restorasyonu alanının gelişimine katkı sağlamaktadır.
Bunların yanı sıra, Dr. Sibel Ulusan, misyonu üniversite öğrencilerinin eğitimlerine katkıda bulunmak, vizyonlarını geliştirmek ve burs vermek olan Atlas Sağlık Eğitim Vakfı’nın kurucu üyeliğini yapmaktadır. Ayrıca, %100 kadın kadrosuyla kadınların iş dünyasındaki yerine oldukça önem verip kadın girişimciliğini desteklemektedir.