Hakkımızda

Isıtma ve Güneş Enerjisi sektörüne 2004 yılında Muran Isı olarak faaliyetlerine başlayan, 2011 yılında ise kurumsallaşmanın gerekliliğini yerine getirerek Muran Mühendislik Doğalgaz Ltd. Şti. olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Değişimin hep bir adım önünde giderek İzmir‘in öncü mekanik firmalarından birisi olarak sektördeki yerini almıştır.

Özellikle doğalgaz sektörünü ve ihtiyaçlarını çok iyi analiz eden yapısıyla kendisine çok farklı bir ivme kazandıran Muran Mühendislik kısa bir süre içerisinde müşteri profilini onbinlerce müşteriye taşımıştır. Bosch, Demir Döküm, E.C.A gibi dünya lideri firmalarla yaptığı ana bayilik anlaşmaları ile üstün teknolojiye sahip kombi, radyatör ve yardımcı malzemeleri, güvenilir ve güçlü mali yapısı sayesinde çok uygun koşullarda tüketiciyle buluşturmuştur.

Sektörde kalıcı olmak adına sağlam temeller atarak her zaman büyümeyi kendisine hedef seçen Muran Mühendislik, hizmette kaliteyi ana fikir olarak benimsemiştir. Deneyimli ve eğitimli kadrosuyla müşterilerine İzmir’in her bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Bugün firmamız doğalgaz taahhütte firma bünyesinde toplamda 50 kişilik tecrübeli kadrosu ile faaliyetlerine siz değerli müşterilerimizden aldığımız pozitif enerjiye yılmadan yorulmadan devam etmektedir.

Misyonumuz

Enerjimizin tamamını doğalgaz sektörüne vererek gücümüz olan müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamak.

Vizyonumuz

İzmir sınırları içerisinde kalmayarak tüm Türkiye genelinde doğalgazın olduğu her bölgede tüm mekanik işlerde her yönüyle kusursuz hizmet anlayışında bir firma olmaktır.

Hedeflerimiz

Sektörde bulunduğumuz pozisyonu her geçen gün bir adım ileriye taşıyarak en yüksek seviyede müşteri memnuniyetini yakalamak.