Değerlendirmelerinizi Önemsiyoruz

Verdiğimiz hizmet hakkında bir ön yazı oluşturarak, sizler gibi tedavi ihtiyacı duyan kişilere önerilerinizi sunun.
  Müşteri Yorumlarımız

  Yurt dışında öğrenciyim hiç aklıma gelmeyecek şekilde bir anda saçsız kalınca Dr. Sibel Ulusan ile 2 yıl önce bu yola çıkmaya karar verdim. “Doğal olur mu?” şeklinde çok endişeliydim ama bu günkü mutluluğum tarif edilemez. Her türlü sprey ve şekillendiricileri rahatlıkla kullanıyorum istediğim kadar uzatıp kısa şekilde de kullanıyorum çok çok teşekkür ediyorum Dr. Sibel Hanıma. 🙂
  Barış ERALKAN

  Saçlarımın 7. ayında kendimi gerçek anlamda görsel olarak tamamlanmış hissediyorum. Dr Sibel Ulusan gerçek bir yetenek.. Kendisine teşekkür ediyor ve herkese öneriyorum.

  Oktay DEMİR

  4.5 ayda saçlarımın bu kadar yoğun bir görünüme kavuşmasını ben de beklemiyordum. Teşekkürler MedicalHair…

  Ömer Faruk GENEL
  4 yıl önce hayatıma getirdiği muhteşem değişim için Doktor Sibel Hanıma teşekkürler!
  Fatih IRMAK
  Yıllarca kullandığım protez saç beni oldukça rahatsız ediyordu. Tek işlemde kavuştuğum bu görünüm için teşekkürler MedicalHair….
  Mehmet TUNAY

  Referans alarak geldiğim MedicalHair’de istediğim sonucu aldım teşekkürler!!

  Cafer SOYDAŞ

  Teşekkür ederim sağ olun her şey için gayet memnunum başarılarınızın devamını dilerim. Doktor Sibel Hanım’a da selamlarımı iletin.

  Ali Rıza SÖYLER

  Ggörünüşüm benim için çok önemli ve fotoğrafçılık işiyle uğraşıyorum. Saçlarımı kaybettiğim anda tekrar Dr Sibel Hanım sayesinde güzel şekilde pozlar verebilmek kendimi iyi hissetmeme sebep oldu, teşekkürler.

  Kadir KUŞKAYA

  Saç taramayı özlemişim 🙂 Mutlu ve tamamlanmış hissetmek güzel, teşekkürler Doktor Hanıma…

  Mehmet Selim DABAĞ
  İşim gereği sürekli saçlarımın görünümü ve genel halim konusunda iyi hissetmek istiyordum. Saçlarımın ön çizgisinin kaybı ve tepe bölgemin açılması bakımsız görünmeme sebep oluyordu. Teşekkürler Dr Sibel Hanıma, artık bu konuda kendimi günlük hayata hep hazır hissediyorum..
  İnanç KAYMAK